Wakacje w Dębkach mogą być świetną okazją do rodzinnego spędzania urlopu, ale także do samotnej podróży. Zarówno rodziny, znajomi, pary jak i pojedyncze osoby mają możliwość przeżycia fantastycznego czasu nad morzem. Sprawdź, co warto zobaczyć w Dębkach i jak urozmaicić sobie ten wakacyjny czas.

Spływy kajakowe Piaśnicą.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością doskonale będą wspominać uczestnictwo w spływach kajakowych piękną rzeką Piaśnicą. Także dla mniej zapalonych kajakarzy, będzie to dobra okazja, aby poznać faunę i florę okolicy, natomiast dzieci z radością będą wypatrywać dzikich zwierząt, łabędzi i ryb. Cały spływ trwa około 2,5 godziny, natomiast podczas wycieczki warto również zrobić przerwę na poczęstunek. Taki piknik na łonie natury w gronie przyjaciół czy rodziny, to gwarancja wspaniałych wspomnień. W spływie mogą uczestniczyć turyści odwiedzający Dębki od weekendu majowego aż do końca wakacji.

Czy warto zobaczyć Rybaczówkę?

Obowiązkową atrakcją turystyczną jest Rybaczówka, która jest przystanią służącą rybakom. Otworzono także wieżę nawigacyjną, z której tarasu można zobaczyć niesamowite widoki na okolicę. Dużą atrakcją jest możliwość zakupu świeżych ryb prosto z rybackiego kutra. Warto wiedzieć, że Rybaczówka jest czynna nie tylko w czasie gorącego letniego sezonu, ale także poza nim.

Urokliwe plaże w Dębkach.

Jedna z najczystszych plaż w Polsce jest położona właśnie w Dębkach. Dla niej samej warto odwiedzić to miasteczko, ponieważ jest bardzo urokliwa o każdej porze dnia, szeroka i piaszczysta. W okolicy można wynająć kwaterę prywatną, apartamenty, a nawet wygodne, kilkuosobowe domki nad morzem. Dębki oferują również plażę nudystów, którą znajdziemy w odległości około 2 kilometrów w stronę Białogóry i liczy aż 9 kilometrów.