Sylwester i Nowy Rok nad morzem

Sylwester i Nowy Rok nad morzem może być pięknym doświadczeniem i okresem relaksu. Fantazja Dębki zaprasza do spędzenia tego wyjątkowego czasu w całorocznych domkach z dostępem do jacuzzi i sauny suchej.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie najlepiej spędzić Sylwester nad morze, a nie jesteś miłośnikiem sylwestrowych imprez, to wypad do kameralnych domków nad morzem w Dębkach powinien Cię zainteresować.

Oferta „Sylwester i Nowy Rok nad morzem” zawiera pobyt w całorocznym domku w Dębkach oraz dostęp do sauny i jacuzzi:

  • Parter: salon z komfortową sofą z funkcją spania, telewizor; bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny (również zmywarka do naczyń); łazienka z pralką.
  • Piętro: dwie przytulne sypialnie oraz szafa na ubrania.
  • Dodatkowe udogodnienie przed domkiem: taras z meblami ogrodowymi, idealny do relaksu i grillowania.
  • Dostęp do zadaszonego basenu, sauny suchej i jacuzzi.
  • Na terenie obiektu znajduje się również nowoczesny plac zabaw dla dzieci z terenem zielonym do gry w piłkę.
Wakacyjna przygoda nad morzem - Dębki nad morzem

Zapytaj o ofertę „Sylwester i Nowy Rok nad morzem”!

Weekend nad morzem oferta - DĘBKI

Sylwester nad morzem, gdzie najlepiej jechać?

Choć wczasy nad morzem często kojarzą się głównie z latem i wakacjami, to jednak coraz więcej osób decyduje się na podróżowanie nad polski Bałtyk także w innych porach roku. Szczególnie zimą, kiedy większość Polski jest ogarnięta gęstym smogiem. Na szczęście, przez większość dni powietrze nad morzem jest czyste i można odetchnąć pełną piersią. Dodatkowo, to właśnie późną jesienią i zimą stężenie jodu nad morzem jest najwyższe. Dlatego jeśli myślimy o wzmocnieniu swojej odporności, wybór wyjazdu nad Bałtyk w okresie zimowym jest bardzo korzystny.

Sylwester nad morzem można więc połączyć z dłuższym urlopem, podczas którego będziecie uskuteczniać niespieszne spacery wzdłuż morza i zwiedzać okoliczne miejscowości. A może też spróbujecie morsowania?

Jeśli chcecie spędzić Sylwester i Nowy Rok nad morzem z dziećmi to też nie musicie się martwić o brak atrakcji. W naszych domkach znajdziecie wygodny salon, w którym można grać w gry planszowe i malować. Na terenie obiektu znajduje się również duży, nowoczesny plac zabaw. Można też zwiedzić okoliczne atrakcje: kompleks turystyczny Kaszubskie Oko, liczne stadniny koni, Latarnię Morską Rozewie, Ocean Park we Władysławowie, Aquapark Reda.

Jeśli więc, chcesz uciec od tłumów i zadbać o swoje zdrowie, wyjazd z rodziną w okresie zimowym nad morze w Dębkach, będzie propozycją wartą rozważenia.

Scroll to Top