Deska SUP nad morzem

Deska SUP to nie tylko coraz bardziej popularny rodzaj rekreacji na jeziorach, ale również nad polskim morzem. Czy w Dębkach można pływać na SUP-ie?

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się deska SUP (Stand-Up Paddleboard). Czyli deska do pływania, głównie na stojąco, z wiosłem. Jest sporo różnych rodzajów desek SUP, które różnią się od siebie wymiarami, wagą i tworzywem, z którego są wykonane. Najbardziej rozpowszechnione są deski turystyczne zapewniające dużą stabilność. Są jednak SUPy do surfowania na falach, do wyścigów, deski na których można ćwiczyć jogę i fitness  oraz deski dla dzieci.

Nie tylko jednak jeziora czy rzeki są pełne osób pływających na takich deskach. Coraz więcej miłośników Stand-Up Paddleboardingu można spotkać również w Dębkach. Stąd również nad morzem pojawiły się wypożyczalnie desek SUP.

Deska SUP - Dębki
Deska SUP nad morzem

Dlaczego SUP ma tylu fanów?

  • Większość desek SUP jest łatwa w obsłudze, a stojąc na desce inaczej doświadczamy otaczającej nas natury, niż siedząc w kajaku czy łodzi.
  • Pływanie na desce SUP to również doskonałe ćwiczenia dla naszego organizmu, pomagające w kształtowaniu sylwetki i spalaniu kalorii.
  • W zależności od miejsca, w którym pływasz, możesz cieszyć się spokojem lub eksplorować morze, odczuwając ekscytujący zastrzyk adrenaliny.

SUP w Dębkach – gdzie wypożyczyć deskę nad morzem?

Kiedy rezerwować wakacje nad morzem?
Scroll to Top