Wakacje z dziećmi nad morzem w domkach

Planujesz wakacje 2024 nad morzem z dziećmi? Domki to dla Was idealne rozwiązanie? Marzą Ci się beztroskie wczasy, relaksujące spacery po plaży? Odwiedź Fantazja Dębki i spełnij swoje marzenia!

Wakacyjny urlop to długo wyczekiwany okres dla całej rodziny. Dzieci i młodzież mają szansę odpocząć od szkolnych murów i nawiązać bliższy kontakt z przyrodą. Dorośli niecierpliwie wyczekują kilku chwil dla siebie i błogiego lenistwa. Przy planowaniu wakacji nad morzem, rodzice biorą pod uwagę wiele istotnych kwestii. Ważny jest komfort, spora przestrzeń i dostęp do kuchni – a to gwarantują domki letniskowe. Doskonałą alternatywą jest także kryty, podgrzewany basen i strefa spa, na wypadek niepogody. Plac zabaw oraz obszar zielony to również nieodłączne elementy. Wszystko to czeka na Was w naszych domkach nad morzem Fantazja Dębki.

Oferta „Wakacje 2024 nad morzem z dziećmi” to komfortowe domki w Dębkach:

  • Parter: salon wyposażony w wygodną kanapę z funkcją spania oraz telewizor; świetnie wyposażony aneks kuchenny; łazienka z pralką.
  • Piętro: dwie przytulne sypialnie oraz szafa.
  • Dodatkowe udogodnienia: taras z meblami ogrodowymi, doskonały do relaksu i grillowania.
  • Dostęp do basenu, sauny suchej i jacuzzi.
  • Nowoczesny plac zabaw dla dzieci z terenem zielonym do gry w piłkę.

Zapytaj o wycenę oferty „Wczasy nad morzem z dziećmi w Dębkach”!

Dlaczego warto spędzić rodzinne wakacje w Dębkach?

Dębki to piękna nadmorska miejscowość i kierunek podróży często wybierany przez rodziny z dziećmi. A to za sprawą pięknej, szerokiej plaży i wielu atrakcji dostępnych w osadzie i jej okolicy. Dębki wyróżniają się na tle innych miejscowości turystycznych nad morzem większym spokojem. Wieczorami można wsłuchiwać się w szum fal. Nie ma tu typowo imprezowych miejsc z głośną muzyką. W okresie wakacji baza gastronomiczna jest świetnie wyposażona, nie trzeba więc się długo zastanawiać nad tym, gdzie zjeść w Dębkach. 

Będąc w Dębkach dłuższy czas można też zwiedzić inne miejscowości. Jastrzębia Góra jest oddalona o zaledwie 24 km, Władysławowo o 30 km, a Hel o około 60 km. Ciekawym miejscem w pobliżu jest też centrum rodzinnej rozrywki Aquapark Reda, oddalone od Dębek o około 40 km.

Scroll to Top