Parki rozrywki dla dzieci nad morzem

Planujesz wakacje nad morzem i szukasz dodatkowych atrakcji? Park Dinozaurów Łeba, Lunapark Sowiński – zobacz, jakie rodzinne parki rozrywki dla dzieci nad morzem warto odwiedzić. 

Co można robić nad polskim morzem? To pytanie, które często zadajemy sobie, szukając pomysłu na wakacje. Okazuje się jednak, że jeśli tylko odpowiednio zaplanujemy sobie pobyt nad polskim morzem, to żadne przeciwności pogodowe i paragony grozy nie będą nam straszne!

Park Dinozaurów Łeba – rodzinny park rozrywki nad morzem

Naszą przygodę z rodzinnymi parkami rozrywki zacznijmy od Parku Dinozaurów w Łebie.

Park w Łebie to wyjątkowe miejsce, które przenosi odwiedzających w podróż do przeszłości, aż do epoki kredy, a to za sprawą trójwymiarowych replik dinozaurów. Ale to dopiero początek atrakcji. Park oferuje też ogromną przestrzeń w postaci parku trampolin. Dla dzieci i dorosłych przygotowano też duży, zadaszony plac zabaw, gwarantujący doskonałą zabawę niezależnie od pogody.

Dreszczyk emocji zapewnia również autodrom, czyli samochodowe szaleństwo dla fanów motoryzacji w każdym wieku, a dla szukających strachu – Zamek Strachu. Znajduje się tu również pole do minigolfa oraz kopalnia złota. Mnóstwo emocji dostarczają zjeżdżalnie wodne. W Łeba Park doskonale będą bawić się nie tylko dzieci, ale i dorośli.

Główne atrakcje pod zadaszeniem? Częściowo.
Odległość od Fantazja Dębki → ok. 50 km

Kaszubskie Oko w Gniewinie

Kaszubskie Oko w Gniewinie to kompleks zaprojektowany w kształcie oka, którego główną atrakcją jest wieża widokowa oferująca widok z 44 metrów na Jezioro Żarnowieckie, farmę wiatraków, a w dobre dni nawet na morze. W kompleksie znajduje się również minigolf, ziemne szachy, plac zabaw, mini park linowy, a także makiety dinozaurów i Stolemów. Na miejscu dostępny jest bar oraz sklep z pamiątkami. 

Główne atrakcje pod zadaszeniem? Nie
Odległość od Fantazja Dębki → ok. 25 km

Lunapark Sowiński nad morzem

Lunapark Sowiński we Władysławowie to bardzo ciekawe miejsce. To jeden z sześciu stacjonarnych wesołych miasteczek w Polsce. Nieziemskie emocje dostarczają takie atrakcje jak:  kolejka górska „Tajfun”, Condor i Booster, Gabinet Krzywych Luster, zamek strachu, jazda gokartem, oraz rozmaite place zabaw i atrakcje wodne. To miejsce zapewnia rozrywkę dla całej rodziny, łącząc adrenalinę z zabawą.

Główne atrakcje pod zadaszeniem? Nie
Odległość od Fantazja Dębki → ok. 30 km

Park rozrywki nad morzem – Adventure Park Gdynia Kolibki

Adventure Park Gdynia Kolibki to ponoć największy park przygody w Polsce, oferujący szeroką gamę atrakcji na świeżym powietrzu. Znajduje się na dawnym torze motocrossowym, wśród lasów z widokiem na Zatokę Gdańską. Park ulokowany na 13 hektarach, zapewnia atrakcje dla każdego, niezależnie od wieku i zainteresowań. 

Można tu pograć w paintball na dużym polu bitwy. Popularnością cieszy się park linowy samuraj. Na miejscu znajdziecie też strzelnicę, off-road, ściankę wspinaczkową, namioty indiańskie, boisko do siatkówki, tyrolkę. Są tu również punkty gastronomiczne.

Główne atrakcje pod zadaszeniem? Nie
Odległość od Fantazja Dębki → ok. 60 km

Kaszubski Park Miniatur

Kaszubski Park Miniatur to fascynujące miejsce, gdzie zgromadzono ponad 70 makiet w skali 1:25, przedstawiających charakterystyczne obiekty z Kaszub, Polski oraz świata. Wśród eksponatów znajdują się repliki takich znanych budowli jak Bazylika Grobu Pańskiego, Statua Wolności, czy Krzywa Wieża w Pizie. Park ma na celu nie tylko dostarczenie estetycznych doznań, ale również pełni funkcję edukacyjną, umożliwiając zwiedzającym lepsze poznanie zarówno światowego dziedzictwa, jak i regionalnych kaszubskich zabytków. W Kaszubskim Parku Miniatur, oprócz imponującej kolekcji makiet, znajduje się Gabinet Śmiechu oraz Zamek Strachu oferujący mrożące krew w żyłach doznania. Znajduje się tu również mini zoo.

Główne atrakcje pod zadaszeniem? Nie
Odległość od Fantazja Dębki → ok. 70 km

Loopy’s World – Rodzinne Centrum Rozrywki w Gdańsku

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku oferuje mnóstwo atrakcji na 3 tys. m², w tym kilkupoziomową konstrukcję z 7 zjeżdżalniami, 5 trampolinami, boiska, tor saneczkowy, tunele, strefę budowiska, tory przeszkód, mini ściankę wspinaczkową, oraz strefę dla maluchów. Dodatkowo, na terenie obiektu dostępna jest restauracja.

Główne atrakcje pod zadaszeniem? Tak
Odległość od Fantazja Dębki → ok. 80 km

Największy park rozrywki nad morzem Pomerania

Jeśli długa droga Wam niestraszna odwiedźcie Zachodniopomorskie i największy rodzinny park rozrywki nad morzem Pomerania

Pomerania Fun Park działa cały rok, choć część atrakcji dostępna jest tylko w wakacje. Wśród tych sezonowych rozrywek znajduje się strefa wodnych atrakcji (basen, zjeżdżalnia, rowerki wodne). Dużym zainteresowaniem cieszą się też karuzele, dmuchańce i place zabaw. Miłośnicy zwierząt odnajdą się w mini zoo.

W tym parku rozrywki dla dzieci nad morzem znajduje się hala zabaw działająca cały rok. Zjeżdżalnie, ogromny statek, małpi gaj, wulkan wspinaczkowy, trampoliny – zapewniają najmłodszym świetną zabawę. W obiekcie działa też wioska Wikingów.

Główne atrakcje pod zadaszeniem? Częściowo.
Odległość od Fantazja Dębki → ok. 210 km

Podsumowanie: Co można robić nad polskim morzem?

Nad polskim morzem możecie naprawdę świetnie się bawić. Aquapark Reda, parki rozrywki dla dzieci, muzea, kina i nowoczesne centra edukacyjne dla dzieci – zapewnią świetną rozrywkę oraz edukację. Czy trzeba więc obawiać się pogody jadąc nad morze? Niekoniecznie. Kluczowe jest znalezienie fajnego noclegu np. domków nad morzem z basenem oraz stworzenie listy atrakcji, które chcecie zobaczyć.

My oczywiście zapraszamy do Dębek i do naszego obiektu. Znajdziecie tu 20 nowych domków z pełnym wyposażeniem 800 metrów od plaży. Nocami, gdy siedzicie na tarasie, można relaksować się przy szumie fal. Fantazja Dębki do ponadto zadaszony basen, sauna, jacuzzi oraz duży plac zabaw z piaskownicą dla dzieci. Dębki słyną z pięknej plaży, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście urządzali sobie wycieczki do największego nad morzem Aquaparku Reda czy parku rozrywki Łeba Park. W Dębkach można również wybrać się na spływ przepiękną rzeką Piaśnicą! Zapraszamy!

Scroll to Top